5 NISZOWYCH POMADEK DO UST

Te niszowe marki pomadek do ust wstrząsają światem piękna na lepsze.

Istnieje wiele wschodzących marek indie, które łączą w sobie żywe kolory ust z misją społeczną. Jaki jest lepszy sposób na poszerzenie swoich horyzontów urody niż poprzez wspieranie rzeczy, które mają znaczenie w tym samym czasie?

Oto 5 interesujących opcji, jeśli szukasz szminek, które dają z siebie wszystko.

1. Unapologia Szminka

Założone przez dwie damy badassów z Google, poświęciły tę nową linię szminki na wzmocnienie pozycji kobiet - 10% ich zysków trafia do organizacji non-profit, która udziela dotacji dla małych firm na przedsięwzięcia prowadzone przez kobiety. Wynik!

Sama szminka została opisana jako półmatowa i występuje w sześciu odcieniach. Jedna z recenzentów na stronie mówi, że ma ona "miękkie i lekkie uczucie", co ma sens, ponieważ kładzie nacisk na składniki nawilżające.

Poza tym, mają wszystkie poprawki dla twoich eko-świadomych potrzeb: są paraben, zapach i okrucieństwo wolne.

2. Lobby Szminki

Jeśli w kwestii polityki przechylasz się (bardzo daleko) na lewo od centrum, ta szminka pakuje cios, który możesz chcieć teraz dać rządowi. Część Twojego zakupu idzie na wsparcie praw reprodukcyjnych, opieki zdrowotnej, reformy wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych lub kontroli broni - w zależności od wybranego przez Ciebie odcienia.

Według Influenster, używają kremowej formuły, która jest świetna na spierzchnięte, bardziej suche usta. Jedna z recenzentów była również pod wrażeniem jego długiego zużycia, które może być trudne dla miękkich szminek.

The Lipstick Lobby sprzedaje również inne zabawne towary, które są zdecydowanie warte protestu w swoich wiadomościach - jak koszulka z napisem "Lipstick It to The Man". Punkty + progresywność? Tak, proszę pana.

3. Szminka Color The World Hand-Poured

Społecznie świadomi i potrzebujący szerokiej gamy odcieni? Istnieje ponad 30 odcieni do wyboru, a każdy z nich jest dopasowany do konkretnej organizacji. Od znalezienia lekarstwa na chorobę Alzheimera do ochrony naszych raf koralowych, istnieje wiele różnych przyczyn reprezentowanych przez tę super inclusive markę.

Według bloga Hope Trope, są one "idealne dla kogoś, kto lubi nawilżającą formułę szminki lub kogoś, kto jest zainteresowany spróbowaniem odważniejszej wargi, która nie chce niczego zbyt szokującego". Wydaje się, że są najlepsze dla osób, które nie przejmują się zbytnio kolorem, który trwa tyle samo co szminka, która ma potencjał "budujący".

Inną zgrabną cechą tej szminki jest to, że jest ona ręcznie dobierana na zamówienie, co oznacza, że każda tubka jest zrobiona świeża właśnie dla Ciebie.

4. Piękne Prawa Szminka & Błyszczyk

Jeśli prawa kobiet są twoim dżememem, to ta marka jest o tym wszystkim. Wpływy ze sprzedaży trafiają do różnych organizacji, które walczą o prawne, polityczne i fizyczne zdrowie kobiet w Ameryce.

Szminki te zaspokajają potrzeby ust, które potrzebują nawilżenia, ponieważ są nasycone naturalnymi olejami (takimi jak jojoba, nasiona winogron i kokos). Jest to niewielka kreska z tylko czterema kolorami i błyszczykiem - ale przy większym wsparciu, to może się zmienić!

5. Szminka Muskaan Hydra-Matte

Ta marka zrobiła na naszym zespole wrażenie, gdy spotaliśmy się z nimi na tegorocznej imprezie FounderMade w Nowym Jorku. Oba wyglądają świetnie i pozwalają wybrać, którą z organizacji charytatywnych chciałbyś wesprzeć - również tę, która pomaga ludziom wysiedlonym przez wojnę syryjską.

Stwierdziliśmy, że jakość jest aksamitna i bardzo matowa - dobra dla tych, którzy wolą bardziej jędrne (a nie kremowe) usta. Ale nie bójcie się! Zdecydowanie ma nawilżające uczucie, które jest gęste i satysfakcjonujące, jak wysokiej jakości balsam. Mój ulubiony odcień do "Burkini Beach Day", który jest świetny, jeśli szukasz różowego odcienia, który dobrze pasuje do odcieni oliwkowych.

Bonus: to również certyfikat halal. Oznacza to, że ci, którzy zdecydują się utrzymać halal jako część swojego stylu życia, mogą mieć pewność, że jest on dostosowany do ich specyficznych potrzeb.

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

Wyglądaj naturalnie, zaufaj kosmetykom mineralnym!

Lorem ipsum dolor sit amet bold font adipiscing elit. Proin vel "italics mauris con lacinia dapibus" sit amet neque. Praesent scelerisque underline amet ante suscipit et aliquet magna fringilla. Bold itallic a purus ut justo.

Powiązane wpisy