Recenzja: Wegański lakier do paznokci Color Club (jasny pastelowy)

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

W końcu dostałam w swoje ręce wegański lakier do paznokci Color Club! Od dawna jestem wielbicielką ich lakierów, widząc je wszędzie na Instagramie, Pintereście i Tumblrze! Mają ogromny wybór lakierów do wyboru, ale ponieważ jest lato, pomyślałam, że wypróbuję niektóre z ich jasnych pastelowych kolorów!

Moje kupiłam na NailPolishCanada.com, kosztowały $8.95CA za sztukę.

Przejdźmy do recenzji!

Recenzja lakierów do paznokci Color Club

Feathered Hair Out To There

Opisywany jako różowy pastelowy neon, co jest dokładnym opisem, gdy zobaczy się go na żywo. Na zdjęciach i na ich stronie internetowej nie można powiedzieć, że kolor jest neonowy, ale zdecydowanie jest w nim świetlistość i efekt neonu.

Podobał mi się jasny, neonowy róż na moich paznokciach, ale niestety nie podobała mi się aplikacja ani formuła tego konkretnego koloru. Nie nakładał się równomiernie i wyglądał bardzo smugowato. Musiałam nałożyć 4 warstwy, aby uzyskać pożądany efekt, a lakier poruszał się między warstwami, ponieważ nie wysychał wystarczająco szybko, więc pozostawiał "dziury" w lakierze, przez co aplikacja wyglądała nierównomiernie.

Diggin the Dancing Queen

To mój ulubiony lakier z tej grupy! Chociaż nie jest tak kryjący, jak się spodziewałam, jest zdecydowanie lepszy niż Feathered Hair Out To There i nie pozostawia smug. Ten lakier ma ten sam neonowy efekt, ale w ładnym fioletowym pastelowym kolorze.

Nie jest tak jasny jak różowy, więc może smugi formuły są trochę bardziej wyrozumiałe w tym przypadku. Na zdjęciu mam na sobie tylko 2 warstwy lakieru i nakłada się on bardziej równomiernie niż Feathered Hair Out To There!

Holy Chic!

To piękny liliowy pastelowy kolor o chłodnym odcieniu. Również uwielbiam ten kolor i jest prawie identyczny jak New Mood Nubara, ale szczerze mówiąc, wolę formułę Nubara bardziej niż Color Club. Na zdjęciach wygląda jakby miał więcej niebieskich tonów niż na żywo.

Miałam ten sam problem z Holy Chic! co z Feathered Hair Out To There, gdzie kolor nie był kryjący po 2 warstwach i wyglądał zbyt smugowato i nierówno. Na zdjęciu mam 3 warstwy Holy Chic!

Ostatnie słowa na temat lakierów do paznokci Color Club

Szczerze uwielbiam kolory wszystkich trzech lakierów do paznokci, ale formuła i aplikacja nie były tym, czego oczekiwałam. Porównując moje lakiery do paznokci Zoya w podobnych kolorach... niestety nie jest to bliskie porównanie. Czasami mam wrażenie, że wystarczy mi jedna warstwa pastelowych lakierów Zoya, dzięki czemu malowanie paznokci za każdym razem jest szybkie i łatwe, a niestety nie mogę powiedzieć tego samego o tych kolorach Color Club!

Ale bez wątpienia wszystkie trzy są absolutnie oszałamiającymi kolorami, a ze względu na to, jak przystępne są cenowo (tańsze niż Zoya!), prawdopodobnie wypróbowałabym jeszcze kilka innych kolorów Color Club, zanim z nich zrezygnuję!


Co sądzisz o tych kolorach? Czy miałaś więcej szczęścia z pastelowymi lub neonowymi lakierami Color Club?

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

Wyglądaj naturalnie, zaufaj kosmetykom mineralnym!

Lorem ipsum dolor sit amet bold font adipiscing elit. Proin vel "italics mauris con lacinia dapibus" sit amet neque. Praesent scelerisque underline amet ante suscipit et aliquet magna fringilla. Bold itallic a purus ut justo.

Powiązane wpisy