Earthnicity Minerals

wizażysta radziMarka Earthnicity Minerals posiada w swej ofercie kosmetyki najwyższej jakości, za pomocą którym osiągniecie wymarzony efekt naturalnie rozświetlonej i zdrowej cery.W tym sezonie subtelność warto połączyć z modnym akcentem w postaci wyraźnie zaznaczonych powiek lub ust. Zapomnijmy jednak o konturówce.

"Na wybiegach królują pomarańczowa czerwień oraz mat. Pomarańczowe usta w wersji matowej doskonale komponują się z naturalnym makijażem oka" – radzi wizażysta

A jak podkreślić oczy?

"Mamy do wyboru ciemne granaty, jasne odcienie niebieskiego jak i te z drobinkami brokatu. Błękitne i miętowe odcienie są odpowiednie dla Pań o piwnej i zielonej tęczówce. Szafir, granat, lodowy odcień lazuru idealnie współgra z brązową tęczówką."

Jak się okazuje, osoby o niebieskich oczach wcale nie muszą rezygnować z aktualnych trendów. Wystarczy dobrać odpowiedni odcień. Wpadający w czerń granat spisze się u Pań mających ciemną oprawę oczu. Pozostałe z Was mogą poszukać swojego koloru w chłodnych przygaszonych odcieniach – odpowiada Marzena Bartosz.

Tegoroczną wiosną modne będą także białe kreski na powiekach i pastelowe kolory ceni: groszkowa zieleń, pastelowy róż i klasyczny smokey eyes.

Nie zapomnijcie o różu i to najlepiej w kolorze różowym, który ożywi wygląd i  sprawi , że nasza cera po przebytej ziemie nie będzie wyglądała na szarą i ziemistą.

Powiązane wpisy