Cztery produkty z wyprzedaży Nordstrom 2020, które bardzo mi się podobają

Jestem trochę spóźniona na grę, ale chciałam się podzielić, że publiczny dostęp do Nordstrom Anniversary Sale 2020 jest teraz otwarty!

Strategią, którą wiele osób stosuje podczas tej sprzedaży, jest "kup teraz, wróć później". Być może nawet bardziej trafna w czasie obecnej pandemii. Chociaż ogólnie oznacza to, że wiele z bardziej "popularnych" kluczowych stylów ma tendencję do wyprzedawania się. I to szybko.

Więc dałem sprzedaży kolejny przeglądać, trzymając oko na dobrze wykonane / dobre jakości zszywki szafy. Wiele klasycznych elementów, które pokazałem w poprzednim poście, jest nadal dostępnych, ale zauważyłem kilka dodatkowych elementów, które kocham, a które są nadal dostępne w większości rozmiarów, którymi chciałem się z wami podzielić.

01 | Nordstrom Podpis Podpis Kaszmira Pullover

Gdy tylko zobaczyłem tę dzianinę, od razu pomyślałem o moim swetrze z rolkami Józefa. Wiesz, dziesięć, który noszę wielokrotnie. Ta wersja kaszmiru jest jak luksusowy dodatek do tego kawałka, a ja absolutnie uwielbiam wzór z dzielonym kołnierzemem. Dodaje na unikalny element, i jeden z tych szczegółów, które sprawiają, że jest to podwyższona podstawa. Nie można się też zgodzić z dobrym neutralnym odcieniem, a miodowy beż jest tak ładną opcją na chłodniejsze miesiące.

02 | Sam Edelman Water Repellant Trench Coat

Sezon przejściowy już prawie nadszedł, a jest to ta pora roku, w której najbardziej sięgam po lekkie kurtki. Osobiście uwielbiam dobry płaszcz okopowy, ponieważ jest to ponadczasowa zszywka do szafy, która pasuje do wszystkiego. Podoba mi się, że ta wersja Sama Edelmana jest w stylu mac, co oznacza, że jest jednorasowa, z guzikami z przodu. Kontrastowe guziki są jedną z rzeczy, które naprawdę wyskakują na tym kawałku. Plus, to jest wodoodporne! Idealne, jeśli wpadniesz w ulewę.

03 | Theory Glen Plaid Coat

Jeśli w twojej szafie jest jeden obszar, na który myślę, że warto wydać trochę więcej, to jest to dobry płaszcz. Zakładając, że mieszkasz w chłodniejszym klimacie, oczywiście! Będzie to nie tylko utrzymanie ciepła (i walka o żywioły dla ciebie), ale także pierwsza rzecz, którą ludzie zobaczą, gdy wejdziesz do drzwi. Zimą uważam ją za bohatera mojego stroju. Ten z Teorii jest trochę bardziej splurge, ale dla mnie to coś wyjątkowego. Uwielbiam lżejszy ton, a gliniarze sprawdzają wszędzie. Czuje się klasycznie, a jednocześnie subtelnie mówi; plus, wyglądałby niesamowicie w neutralnym wyglądzie od stóp do głów.

04 | Steve Madden Natalie Spiczasty palec u nogi Bootie

Ostatnią rzeczą, o której chciałem wspomnieć są te klasyczne buty do kostek z piętą blokową od Steve'a Maddena. Dużo mówię o tym, jak bardzo lubię szpiczaste buty; są natychmiastowo wydłużające nogę - świetnie, jeśli chcesz wyglądać wyżej. Efekt jest jeszcze wyraźniejszy zimą, zwłaszcza jeśli masz na sobie czarną dolną połowę buta. Wyobraź sobie te buty z małą czarną sukienką do zmiany biegów i kilkoma nieprzezroczystymi rajstopami. Twoje nogi wyglądałyby na długie na milę! To, co najbardziej podobało mi się w tych butach? Ta krzywizna na pięcie. Wracając do tego, o czym mówiłem wcześniej, to mały szczegół, ale to jest to, co naprawdę podnosi ten podstawowy pice. Podoba mi się, że ma też boczne zamknięcie na zamek błyskawiczny.

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

Wyglądaj naturalnie, zaufaj kosmetykom mineralnym!

Lorem ipsum dolor sit amet bold font adipiscing elit. Proin vel "italics mauris con lacinia dapibus" sit amet neque. Praesent scelerisque underline amet ante suscipit et aliquet magna fringilla. Bold itallic a purus ut justo.

Powiązane wpisy