Naturalny makijaż na wiosnę

Oficjalnie jest wiosna i cieplejsza pogoda i świeże, wiosenne powietrze stało się znane. Gdy idziemy w cieplejszą i słoneczną pogodę roku, świeże, wiosenne powietrze inspiruje naszą obecną torbę do makijażu o minimalnych, naturalnych kolorach. Oto, co znajdziecie w naszej wiosennej torbie do makijażu inspirującej Alexami:

Neutrals Nudes |Usta nago jest zawsze na każdą okazję i jest podstawą kolekcji kosmetyków Anyones. Znalezienie konkretnej nagiej wargi jako komplementu każdego odcienia skóry może być skomplikowane, a nasza własna naga pomadka do ust Mineral Vegan Lipstick in Nude.

Pinky pinks | Jeśli boisz się odejść od bardziej naturalnego wyglądu, wybór pomadki w odcieniu pinky jest doskonałym wyborem, aby uzupełnić codzienny wygląd, nie przesadzając przy tym. Nasza szminka Mineral Vegan w odcieniu Przyprawionego Melona to uroczy różowy kolor, który tej wiosny będzie komplementem dla Twoich ust za subtelny wybuch koloru.

Po drugie, Mineralny Krem w Pudrze, który musisz mieć na ustach przez cały rok. Naszym wyborem na różowe policzki tej wiosny jest różowy kolor Candy Pink. Pomimo jaskrawego odcienia różu, jest on nadal bardzo neutralny i może być noszony z różnymi makijażami bez ryzyka zderzenia się odcieni. Pępek pozwala na łatwiejsze wkomponowanie go w skórę i w podróży.

Pop of Colour | Uwielbiamy dobre połączenie kolorów oczu jako centralny element Twojej twarzy - naszą ulubioną kombinacją kolorów na wiosnę jest nasze Hinterland combo w przepięknym Natural Effects Eyes Gift Packs, które zawierają 3 mineralne cienie do powiek tłoczone (morela, szampan i mech), nasz wegański zestaw szczoteczek do makijażu oraz nasz luksusowy olejek oczyszczający do oczu. Oferujemy to opakowanie za jedyne 99 dolarów tej wiosny!

Jeśli róż nie jest twoim ulubionym kolorem, dostępne są 3 różne zestawy kolorystyczne: Seascape, Urban Edge i Hinterland.

Jakie są Twoje ulubione wiosenne odcienie makijażu?

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

Wyglądaj naturalnie, zaufaj kosmetykom mineralnym!

Lorem ipsum dolor sit amet bold font adipiscing elit. Proin vel "italics mauris con lacinia dapibus" sit amet neque. Praesent scelerisque underline amet ante suscipit et aliquet magna fringilla. Bold itallic a purus ut justo.

Powiązane wpisy