Czy Hyper Skin jest Cruelty-Free i Vegan?

Ten post może zawierać linki partnerskie, za które bez dodatkowych kosztów mogę otrzymać niewielką prowizję.

Czy Hyper Skin jest Cruelty-Free?

???? Hyper Skin jest marką cruelty-free. Żaden ze składników ani produktów Hyper Skin nie jest testowany na zwierzętach. Firma Hyper Skin spełniła wszystkie kryteria zawarte w naszej liście kontrolnej Cruelty-Free i została uwzględniona w naszym katalogu Cruelty-Free.

Czy Hyper Skin przeprowadza testy na zwierzętach?

Czy firma Hyper Skin przeprowadza testy na zwierzętach ? Musimy spojrzeć dalej, aby upewnić się, że żaden ze składników ani dostawców firmy Hyper Skin nie testuje na zwierzętach. Nie prowadzą też sprzedaży w żadnym kraju ani w warunkach, które zgodnie z prawem mogą wymagać przeprowadzania testów na zwierzętach.

W naszych badaniach odkryliśmy co następuje:

  • ✓ Hyper Skin potwierdził, że nie testuje swoich produktów ani składników na zwierzętach, ani nie prosi innych o przeprowadzenie testów w ich imieniu.
  • ✓ Hyper Skin potwierdził, że wszyscy jego dostawcy składników nie testują ich na zwierzętach.
  • Hyper Skin potwierdził, że nie zezwala na sprzedaż swoich produktów w warunkach, w których testy na zwierzętach są wymagane przez prawo.

Dzięki spełnieniu wszystkich naszych kryteriów Cruelty-Free, Hyper Skin jest marką prawdziwie wolną od okrucieństwa według naszych standardów.

Jak wygląda polityka Hyper Skin dotycząca testów na zwierzętach?

Poniżej znajduje się zrzut ekranu przedstawiający aktualne informacje na temat polityki Hyper Skin w zakresie badań na zwierzętach:

Co z chińskimi przepisami dotyczącymi testów na zwierzętach?

Firma Hyper Skin potwierdziła, że nie sprzedaje swoich produktów w sklepach detalicznych w Chinach kontynentalnych; dlatego też nie ma obowiązku przeprowadzania testów na zwierzętach.

"Również nie, nie sprzedajemy w żadnych sklepach detalicznych w Chinach kontynentalnych".

Dzięki obecnym zmianom w chińskich przepisach dotyczących testów na zwierzętach, niektóre kosmetyki sprzedawane w Chinach mogą być zwolnione z testów na zwierzętach pod pewnymi warunkami. Jednak bez spełnienia tych warunków, testy na zwierzętach są nadal prawnie wymagane dla większości kosmetyków sprzedawanych w Chinach w 2023 roku.

Czy Hyper Skin posiada certyfikat Cruelty-Free?

Firma Hyper Skin nie jest certyfikowana przez niezależne organizacje, takie jak Leaping Bunny czy PETA.

Chociaż Hyper Skin nie posiada certyfikatu cruelty-free, firma potwierdziła, że jest marką prawdziwie wolną od okrucieństwa, spełniając wszystkie kryteria zawarte w naszej liście kontrolnej Cruelty-Free.

Należy pamiętać, że firmy mogą pozostać wolne od okrucieństwa bez oficjalnego certyfikatu cruelty-free. Niektóre firmy mogą zrezygnować z certyfikatu cruelty-free z powodu kosztów, prywatności lub braku zasobów.

Polityka cruelty-free 2023

To, że dana marka twierdzi, że jest "Cruelty-Free", nie zawsze oznacza, że tak jest w rzeczywistości.

To dlatego, że nie ma prawnej definicji etykiety "Cruelty-Free". Może ona oznaczać różne rzeczy dla różnych ludzi. Ale Cruelty-Free jest generalnie używane do sugerowania braku testów na zwierzętach. Dokładniej mówiąc, składniki, formuła lub gotowy produkt nie są testowane na zwierzętach na żadnym etapie rozwoju produktu.

W Ethical Elephant zawsze oceniamy politykę firmy w zakresie cruelty-free za pomocą naszej listy kontrolnej Cruelty-Free. Dzięki temu mamy pewność, że marka, jej dostawcy lub strony trzecie nie przeprowadzały żadnych testów na zwierzętach.

Jak oceniamy politykę cruelty-free

Od czasu założenia mojego bloga w 2015 roku, wysyłałam maile do firm z pytaniem o ich politykę testowania na zwierzętach i zobowiązania cruelty-free.

I w oparciu o odpowiedzi, które otrzymuję od firm, badam, aby znaleźć wszelkie potrzebne fakty wspierające przed stwierdzeniem, czy marka powinna być sklasyfikowana jako "Cruelty-Free", "Animal-Tested" lub "Grey Area - Unclear Policies".

☕️ Każdego tygodnia, kontynuuję docieranie do nowych marek, jednocześnie starając się jak najlepiej, aby obecne marki były aktualizowane. Jeśli któryś z moich postów lub poradników okazał się pomocny, rozważ Kup Mi Kawę! Będę bardzo wdzięczny! ❤️

Co z weganizmem?

Tylko dlatego, że coś jest nazwane Cruelty-Free, nie zawsze oznacza, że jest wegańskie. I na odwrót.

Cruelty-Free odnosi się tylko do braku testów na zwierzętach, podczas gdy Vegan oznacza formułę bez produktów zwierzęcych.

Niektóre marki są Cruelty-Free, ale nie Vegan.

A niektóre są wegańskie, ale nie Cruelty-Free.

Innym ważnym rozróżnieniem jest to, że Vegan w kosmetykach może odnosić się do całej marki, która jest w 100% wegańska, lub do konkretnego produktu, który jest wegański.

Czy Hyper Skin jest wegański?

⭐️ Hyper Skin to marka w 100% wegańska. Wszystkie ich produkty są wegańskie i zostały stworzone bez użycia składników pochodzenia zwierzęcego lub produktów ubocznych.

Poniżej znajduje się zrzut ekranowy informacji o tym, co obecnie znajduje się na stronie internetowej firmy Hyper Skin na temat jej wegańskich oświadczeń:

Gdzie kupić Hyper Skin? Sprawdź w Sephora!

Zasady wegańskie

Podobnie jak w przypadku "Cruelty-Free", nie istnieje standardowa lub prawna definicja etykiety "Vegan". Jednak określenie "wegański" oznacza, że produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego ani produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

Niektóre z produktów pochodzenia zwierzęcego występujących w kosmetykach to karmin, lanolina, śluz ślimaka, wosk pszczeli, miód, składniki pochodzące z pereł lub jedwabiu, gliceryna pochodzenia zwierzęcego, keratyna i skwalen.

Istnieją roślinne i syntetyczne alternatywy dla składników pochodzenia zwierzęcego. Jeśli jednak dana marka nie oznaczy wyraźnie swoich składników lub produktu jako wegański, często trudno jest stwierdzić z całą pewnością, czy produkt jest wegański, czytając jedynie listę składników.

Najlepiej więc zapytać firmę i producentów o to, czy wybrane przez nich składniki pochodzą ze źródeł innych niż zwierzęce.

Gdzie powstają produkty Hyper Skin?

Zapytałem Hyper Skin, gdzie produkowane są ich produkty, a oni powiedzieli mi:

"nasze serum jest produkowane w USA".


Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Państwu zrozumieć status Hyper Skin jako firmy wolnej od okrucieństwa i wegańskiej, a wybierając razem cruelty-free, możemy pomóc zakończyć testowanie kosmetyków na zwierzętach raz na zawsze!

Jeśli uznaliście to za pomocne, rozważcie kupienie mi kawy. Dzięki temu będę mogła kontynuować prowadzenie i aktualizację tej strony.

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

Wyglądaj naturalnie, zaufaj kosmetykom mineralnym!

Lorem ipsum dolor sit amet bold font adipiscing elit. Proin vel "italics mauris con lacinia dapibus" sit amet neque. Praesent scelerisque underline amet ante suscipit et aliquet magna fringilla. Bold itallic a purus ut justo.

Powiązane wpisy