Kąpiel Self Love

Rytuał Self Love Bath zachęca nas do ponownego skupienia się na kultywowaniu troski o siebie i miłości do siebie, którą chcemy zaszczepić w codziennym życiu.

Rytuały są silnym przypomnieniem w naszym codziennym życiu, że nasze dobre samopoczucie jest naszym priorytetem numer jeden. Kiedy jesteśmy w pełni zadbani, możemy być użyteczni dla innych.

Rytuał Self Love Bath zachęca nas do ponownego skupienia się na kultywowaniu troski o siebie i miłości do siebie, którą chcemy zaszczepić w codziennym życiu. Miłość jest najwyższym wibracyjnym stanem bycia i z miłością do siebie przychodzi jasność i współczucie. I wszyscy moglibyśmy użyć trochę więcej tych rzeczy! To, czego potrzebujesz

  • Alexami's Heaven Scent CandleHeart kamienie i kryształy (do wyboru: kwarc różowy, różowy kalcyt, arbuz turmalinowy, kuncyt, rodonit, różowy turmalin, zielony turmalin)Nourish Me Body BalmSweet Dreams Bath Tea Music you find healing (opcjonalnie)Szklanka wody pitnej (użyj, jeśli planujesz użyć soli)

Napełnij swoją wannę tak ciepłą wodą, jak tylko potrafisz. Jeśli jest gorący dzień, nie ma się czym martwić! Po prostu użyj temperatury, która jest dla Ciebie najlepsza. Aby uzyskać relaksujące i kojące doznania podczas kąpieli, wrzuć 3 łyżeczki herbaty Alexami's Sweet Dreams Bath do torebki do kąpieli wielokrotnego użytku. Wrzuć torebkę do ciepłej, biegnącej wanny lub kąpieli stóp i poczuj, że bóle i bóle się rozpływają.

Alternatywnie, możesz użyć Aroma Bath Bomb, delikatnie wrzucając ją do ciepłej, pełnej kąpieli. Ciesz się musującym rozkwitem, ponieważ uwalnia on delikatne aromaty i czyste składniki, zapewniając relaksującą, pełną przyjemności kąpiel.

Lekka świeca o zapachu nieba i umieść ją gdzieś w łazience, zgaś światło, aby uspokoić atmosferę.

W razie potrzeby włączcie leczniczą muzykę.

Wejdź do wanny, trzymając swoją intencję w sobie, a kryształy i kamienie w swoim sercu. Możesz chcieć wypowiedzieć swoje błogosławieństwo na głos: "Jestem piękna", "Jestem kochana".

Po wejściu weź kilka głębokich oddechów z brzucha i wydychaj głośny dźwięk "ahhhhhh" lub "shhhhhh". Pozbądź się wszelkich napięć i oporów.

Trzymając kryształy w centrum swojego serca wdychaj miłość i wydychaj negatywne przekonania lub uczucia o sobie. Zrób to kilka razy, aż poczujesz, że zmiękczasz i otwierasz się na miłość i puszczasz to, co ci nie służy. Z twoimi kryształami wciąż przy twój sercu i oddychać w twój sercu, myśleć o kimś lub coś który przynosi ci pokój, miłość i radość. Poczuj, jak twoje serce rozszerza się i otwiera w pełni.

Mówcie głośno o wszystkich cechach, które kochacie i doceniacie - jak wiele z nich możecie zebrać!

Kiedy już wpompujesz w siebie dobroć i miłość, powoli zanurz głowę pod wodą, aby przypieczętować dobrą pracę, którą wykonałeś. Po powrocie nad wodę, uściskaj się trochę i powiedz sobie, że cię kochasz. Zasługujesz na to! Po zakończeniu ćwiczeń z miłości do siebie, wyskoczyć z wanny i wysuszyć siebie w dół. Naszym ulubionym krokiem do naszego Self Love Soak jest nasz Nourish Me Organic Body Balm. Jest to boski balsam pielęgnacyjny, który wtapia się w najbardziej wrażliwą skórę, aby ją ukoić, nawilżyć, przywrócić i zmiękczyć. Balsam do ciała jest idealny do bardzo suchych miejsc, takich jak usta, łokcie, ręce i stopy.

Jesteś teraz dostosowany do swojego celu miłości własnej, a Twoje pole energetyczne i aura są super naładowane kryształkami i kwiatami medycyny. Ciesz się resztą swojej kąpieli, zanurzając się w całej uprawianej przez siebie energii miłości i wchłaniając uzdrawiające wibracje tego transformacyjnego rytuału.

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

Wyglądaj naturalnie, zaufaj kosmetykom mineralnym!

Lorem ipsum dolor sit amet bold font adipiscing elit. Proin vel "italics mauris con lacinia dapibus" sit amet neque. Praesent scelerisque underline amet ante suscipit et aliquet magna fringilla. Bold itallic a purus ut justo.

Powiązane wpisy