Jak aplikować podkład mineralny - sposoby

Aplikacja kosmetyków mineralnych Metoda na sucho - Jest to podstawowe rozwiązanie, które oczywiście jest powszechnie wykorzystywane. Dochodzi do aplikowania przez specjalny pędzel, który ma ścięty włos. Może to być pędzel flat albo kabuki. Gorzej jednak sprawuje się ten drugi i przez wiele osób przy aplikowaniu na sucho jest odrzucany na rzecz pędzla, który ma dłuższą rączkę, jest w formie kulki i ma włos, który jest gęstszy. Nakładanie takiego podkładu realizuje się kolistymi ruchami po twarzy.

Metoda zwilżonego pędzla - Obecnie to takie rozwiązanie, które buduje swoją wielką popularność. W najbliższym czasie prawdopodobnie będzie to najchętniej wykorzystywana forma. Mamy rzeczywiście wiele osób, które właśnie tą metodę chcą wykorzystywać. Zwilża się w sposób delikatny pędzel wodą termalną albo tonikiem. Potem macza się taki pędzel w podkładzie i aplikuje na twarz warstwami. Przed każdą warstwą realizuje się kolejne zwilżanie. Dokonywać się powinno tego przy użyciu specjalnej buteleczki atomizerem. Taka forma nakładania charakteryzuje się lepszą jakością i gwarantuje dużo lepsze efekty niż nakładanie na sucho.

Pędzel na morko - Tutaj również mamy metodę na mokro, ale rozwiązanie jest nieco inne. Tutaj bowiem nakłada się płynny podkład, a do nakładania używa się specjalnego płaskiego pędzla. W ten sposób zmienia się sposób nakładania, ponieważ pędzel regularnie należy maczać i potem wkładać do podkładu. W taki prosty sposób zmienia on zdecydowanie swoją konsystencję. Ten sposób aplikacji zajmuje bardzo dużo czasu, ale daje chyba najlepsze efekty. W związku z tym będzie gwarantował między innymi wytrzymałość przygotowanego makijażu. Rozwiązanie takie sprawdza się w momencie, gdy udajemy się na imprezę.

Smarowanie skóry olejem - Tutaj wiele osób stosuje tą metodę, ponieważ mają oni szczególnie suchą skórę. najpierw smaruje się taką skórę olejem i następnie nakłada się podkład. Rozwiązanie takie może być ciekawe, ponieważ na twarzy uzyska się kremowy podkład, który dawać będzie przede wszystkim bardzo dobry wynik co do estetyki.

Puder mineralny na mokro Podkład i olej - Jest to rozwiązanie przygotowane pod kątem takich osób, które lubią sobie same eksperymentować i chętnie szukają takich właśnie sposobów działania. W tym przypadku do małego naczynka wsypuje się podkład i dodaje masło mieszając wszystko, aż do uzyskania jednolitego podkładu. Nakładanie również realizuje się własnymi palcami. Można również eksperymentować co do składu takiej mieszanki, dlatego może ona mieć różny charakter i tylko od konkretnej osoby będzie decydować na jakie rozwiązanie będzie chciała się decydować. Metod aplikacji jest tak naprawdę wiele i obecnie od nas wyłącznie będzie zależeć na jakie rozwiązania się zdecydujemy. na pewno warto racjonalnie wybierać biorąc pod uwagę charakter własnej cery.

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

Wyglądaj naturalnie, zaufaj kosmetykom mineralnym!

Lorem ipsum dolor sit amet bold font adipiscing elit. Proin vel "italics mauris con lacinia dapibus" sit amet neque. Praesent scelerisque underline amet ante suscipit et aliquet magna fringilla. Bold itallic a purus ut justo.

Powiązane wpisy