Czy Nellie's Cruelty-Free i Vegan?

Ten post może zawierać linki partnerskie, dzięki którym bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, mogę zarobić niewielką prowizję.

Możesz znaleźć produkty Nellie's cruelty-free na Amazon.

Nellie's jest Cruelty-Free

Nellie's potwierdziła, że nie testuje swoich produktów ani składników na zwierzętach, ani nie prosi innych o testowanie w ich imieniu. Ich dostawcy również nie testują na zwierzętach, ani nie pozwalają, aby ich produkty były testowane na zwierzętach, gdy jest to wymagane przez prawo.

Według naszych standardów, uważamy, że Nellie's jest Cruelty-Free.

Poniżej znajduje się zrzut ekranu tego, co obecnie znajduje się na stronie internetowej Nellie's na temat jej polityki testowania na zwierzętach:

Cruelty-Free Policies

Zauważ, że nie ma prawnej definicji etykiety "Cruelty-Free". Może ona oznaczać różne rzeczy dla różnych ludzi. Ale Cruelty-Free jest ogólnie używane do sugerowania braku testów na zwierzętach. Dokładniej mówiąc, składniki, formuła lub gotowy produkt nie są testowane na zwierzętach na żadnym etapie rozwoju produktu.

W Ethical Elephant zawsze oceniamy politykę firmy w zakresie cruelty-free za pomocą naszej listy kontrolnej Cruelty-Free. Dzięki temu mamy pewność, że marka, jej dostawcy lub strony trzecie nie przeprowadzały żadnych testów na zwierzętach.

Pamiętaj również, że Cruelty-Free i Vegan nie zawsze oznaczają to samo.

Nellie's nie jest w 100% wegańska

'Vegan' w kosmetykach może odnosić się do całej marki, która jest w 100% wegańska lub do konkretnego produktu, który jest wegański.

W przypadku Nellie's, nie wszystkie ich produkty są wegańskie. Ale mają kilka produktów, które są odpowiednie dla wegan.

Jak sprawdzić, które z produktów Nellie's są wegańskie?

Wszystkie płynne i proszkowe formuły Nellie są wegańskie, ale zauważ, że sprzedają również wełniane kulki do suszenia, które niewegańskie.

Poniżej znajduje się fragment odpowiedzi e-mailowej, którą otrzymałam od Nellie's, kiedy zapytałam, czy wszystkie ich produkty są wegańskie:

"Żaden z naszych produktów nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i posiadamy certyfikat Leaping Bunny!".

Wegańska polityka

Podobnie jak w przypadku "Cruelty-Free", nie ma standardowej lub prawnej definicji etykiety "Vegan". Ale zazwyczaj oznacza ona brak składników pochodzenia zwierzęcego lub produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

Niektóre środki czystości zawierają środki powierzchniowo czynne i rozpuszczalniki pochodzenia zwierzęcego.

Jeśli nie jest wyraźnie zaznaczone, że środki powierzchniowo czynne i rozpuszczalniki są pochodzenia roślinnego, czasami trudno jest stwierdzić z całą pewnością, czy dany produkt jest wegański, czytając tylko listę składników.

Najlepiej więc zapytać firmę i producentów o to, czy składniki, które zdecydowali się użyć, pochodziły ze źródeł niezwierzęcych.

Gdzie powstają produkty Nellie's?

Nellie's stwierdza na swojej stronie internetowej, że "wyprodukowano w Kanadzie".


Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć status Nellie's cruelty-free i vegan, a wybierając cruelty-free razem możemy pomóc zakończyć testy na zwierzętach raz na zawsze!

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

Wyglądaj naturalnie, zaufaj kosmetykom mineralnym!

Lorem ipsum dolor sit amet bold font adipiscing elit. Proin vel "italics mauris con lacinia dapibus" sit amet neque. Praesent scelerisque underline amet ante suscipit et aliquet magna fringilla. Bold itallic a purus ut justo.

Powiązane wpisy